Wyjątkowy tort urodzinowy dla malucha

Zbliżają się urodziny twojej pociechy? Z pewnością musisz dopiąć na ostatni guzik całe przyjęcie: zaprosić gości, odpowiednio udekorować dom, kupić piękny prezent i zatroszczyć się o przekąski, które uwielbiają najmłodsi. Oczywiście nie możesz zapomnieć o torcie, bez którego żadne przyjęcie urodzinowe nie może się odbyć. Jednak zamiast kupować gotowy wyrób w cukierni o wiele lepiej zrobić go samodzielnie.
Nawet jeśli wcześniej nie robiłeś tego typu wypieku w sieci znajdziesz mnóstwo przepisów i wskazówek. Tort urodzinowy dla dziecka powinien być przede wszystkim kolorowy. Warto także umieścić na nim motywy z ulubionymi bohaterami swojego malucha. Niezbędne będą dodatki, takie jak: barwniki spożywcze, konfetti, maczki, opłatki tortowe lub figurki cukrowe. Bardzo przydatna jest także masa do dekoracji tortu, którą możemy oblepić cały nasz wypiek. Dzięki temu nadamy mu koloru i sprawimy, że będzie on jeszcze słodszy. Dzięki barwnikom spożywczym możemy wykonać różnorodne grafiki oraz napisy dedykowane naszemu dziecku. W sieci znajdziemy mnóstwo figurek z masy cukrowej przedstawiających bajkowe postaci. Tego typu dodatek na pewno ucieszy naszego malucha i zachwyci jego gości. Możemy także kupić wymyślne kolorowe świeczki w różnych kształtach.
Jeśli chcesz sprawić swojemu dziecku wyjątkowy prezent upiecz specjalnie dla niego tort. Może dzięki temu odkryjesz w sobie cukierniczy talent i pochwalisz się umiejętnościami. Przy okazji sprawisz, że twój maluch nie zapomni tego przyjęcia na długo.

Post a comment